Sök
Stäng denna sökruta.

Kontakt

Du når oss via mail: info@nolia.se eller på adress/telefon enligt nedan. 

Vi älskar ett bra samtal!

UMEÅ

Signalvägen 3
903 22 Umeå

090-88 88 600

PITEÅ

Kunskapsallén 14 (Acusticum)
941 63 Piteå

0911-649 30

KONFERENS
UMEÅ

Signalvägen 3
903 22 Umeå

090-88 88 620
090-88 88 622

Jonas Dahlberg, VD Nolia

Jonas Dahlberg

VD

+46 (0)90 888 86 03
+46 (0)70 584 11 60
jonas.dahlberg@nolia.se

Erik Säfvenberg, Nolia

Erik Säfvenberg

Affärsområdeschef Umeå / Marknadschef

+46 (0)90 888 86 12
+46 (0)72 236 26 00
erik.safvenberg@nolia.se

Peter Kattilasaari, Nolia

Peter Kattilasaari

Försäljningschef

+46 (0)90 888 86 10
+46 (0)70 535 34 49
peter@nolia.se

Jörgen Lindqvist, Nolia

Jörgen Lindqvist

Affärsområdeschef Extern / Konferens & Uthyrning

+46 (0)90 888 86 22
+46 (0)70 258 26 33
jorgen.lindqvist@nolia.se

Ann Vikström, Nolia

Ann Vikström

Affärsområdeschef Piteå & Projektledare

+46 (0)911 649 39
+46 (0)70 325 29 77
ann.vikstrom@nolia.se

Maria Bailey, Nolia

Maria Bailey

Konferens- och eventkoordinator

+46 (0)90 888 86 20
+46 (0)70 384 10 60
maria.bailey@nolia.se

Monica Pettersson, Nolia

Monica Pettersson

Koordinator

+46 (0)911-649 40
+46 (0)73-088 03 30
monica.pettersson@nolia.se

Anette Westerlund, Nolia

Anette Westerlund

Koordinator

+46 (0)911 649 43
+46 (0)70 280 33 78
anette.westerlund@nolia.se

Anna Sellberg, Nolia

Anna Sellberg

Koordinator

+46 (0)90 888 86 05
+46 (0)70 637 30 30
anna.sellberg@nolia.se

Helena Åsberg, Nolia

Helena Åsberg

Ekonomi- & Löneadministratör

+46 (0)90 888 86 14
helena.asberg@nolia.se

Anna Svanefjord

Ekonomi­administratör

+46 (0)90 888 86 15
anna.svanefjord@nolia.se

Anna Wikman

Projektledare

+46 (0)90 888 86 07
+46 (0)70 627 34 04
anna.wikman@nolia.se

Kristin Olsson, Nolia

Kristin Olsson

Projektledare

+46 (0)90 888 86 04
+46 (0)70 255 61 95
kristin.olsson@nolia.se

Carl-Henrik Bergqvist, Nolia

Carl-Henrik Bergqvist

Teknisk koordinator

+46 (0)90 888 86 19
+46 (0)70 510 72 98
carlhenrik.bergqvist@nolia.se

Sissi Öquist, Nolia

Sissi Öquist

Kommunikatör / Grafisk formgivare

+46 (0)76 129 93 44
sissi.oquist@nolia.se

Jonna Stenvall

Projektsäljare

+46 (0)72 522 24 41
jonna.stenvall@nolia.se

Linn Sannebjörk, Nolia

Linn Sannebjörk

Projektsäljare

+46 (0)76 118 72 15
linn.sannebjork@nolia.se

Johanna Brändström

Projektledare

+46 (0)70 216 07 76
johanna.brandstrom@nolia.se

Terese Brännström

Kommunikatör / Grafisk formgivare

+46 (0)73 812 39 32
terese.brannstrom@nolia.se

Roger Sahlén

Teknisk koordinator

+46 (0)911 649 42
+46 (0)70 627 05 33
roger.sahlen@nolia.se

Göran Forsman

Teknisk koordinator

+46 (0)90 888 86 18
+46 (0)70 631 25 12
goran.forsman@nolia.se

Lars Ekeberg

Projektsäljare

+46 (0)90 888 86 08
lars.ekeberg@nolia.se

Har du en kul idé på ett nytt samar­bete? Hör av dig!

Hade vi suttit på ett kafé med varsin varm kopp hade vi bett dig plita ner dina tankar på en servett, men när vi nu inte gör det får du gärna skicka oss en digital servett istället.

Ja, eller hör av dig så tar vi den där kaffen och spånar lite på framtiden.

Kontaktuppgifter till var och en av oss hittar du här.  

nyhetsbrev